Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

Sen

Sen (3. díl)

12. září 2010 v 12:04
Poznámka autorky: Poděkujte mé dceři. Tak dlouho otravovala, až mě dokopala k tomu, to dopsat :D Pokud by tam byly nějaké překlepy, nebo tak něco, tak to prosím ignorujte. Měla jsem málo času na to, abych to po sobě zkontrolovala, takže je možné, že jsem něco přehlídla.
Očekávám komentáře! Od všech, co to čtete! Nic vám to neudělá a já budu víc motivovaná, pohnout si s dalším dílem ;)
V každém případě, odjíždím do Chotěboře, vracím se v pátek odpoledne. Takže do té doby žádný článek nečekejte. A potom? To záleží jen na vás ;)

Sen (2. díl)

8. srpna 2010 v 16:21
Poznámka autorky (nebo spíš menší výkec): Je to zvláštní, ale L i Raito mi vůbec nepřijdou OOC. Chovají se stejně jako v originále, jen se v nich mísí mnohem víc pocitů. L třeba odjakživa vnímám tak, jak ho prezentuju v téhle povídce a Raita? Toho jsem nikdy moc ráda neměla, ale teď jak píšu tuhle povídku, začínám ho mít čím dál radši :D
Když jsem psala tuhle kapitolu, pouštěla jsem si k tomu desátý díl anime, takže jsou v ní obsaženy části dialogů. Když budete chtít, můžete si k tomu taky pustit anime, popř. po přečtení a zkusit tuhle povídku pochopit zase trochu jinak.
A víte co? Mě se to zdá docela reálný. Jediný, co se vyloženě liší od anime je vlastně jenom poslední věta, kterou jsem si trochu upravila pro sebe. Jinak jsou v povídce jen věci navíc, ale děj zůstává stejný.
Jsem opravdu zvědavá na váš názor :) (a kritiku taky přijímám :P)

Sen (1. díl)

6. srpna 2010 v 16:08
Fandom: Death Note
Pairing: L/Raito
Počet dílů: 1/?
Rating: zatím přístupná, časem se uvidí
Varování: žádné
Shrnutí: V Raitovi jistý sen vyvolá vzpomínky na dětství. Jak se vyrovná s minulostí, na kterou se snažil navždy zapomenout? A změní to nějak jeho pohled na L?
Poznámka autorky: Někteří jste první díl možná už četli, nechala jsem ho skoro ve stejném znění. Děj se odehrává po 9. dílu anime. V povídce se hodlám držet, alespoň ze začátku toho, co se v anime doopravdy děje, pak se uvidí, jak moc se to odkloní od skutečnosti.
Pro osvěžení paměti: V devátém dílu se L a Raito popvé setkávají tváří v tvář, skládají spolu zkoušky a pak i společně čtou slib. L se představí jako Ryuga Hideki. A když pak sedí vedle sebe, důvěrně Raitovi prozradí, že to on je L.

P.S.: Raito je dost OOC, ale... vy se mu divíte? :)

 
 

Reklama