Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

Leden 2012

Odvrácená tvář pomsty

15. ledna 2012 v 23:54 Slash povídky
Fandom: Originální
Pairing: Jakub/Martin
Počet dílů: 1/1
Rating: žádný
Varování: žádné
Shrnutí: Jakub s Martinem se seznámí v baru a hned si padnou do oka. I když si nejdřív Martin myslí, že z toho bude jen jedna krásná noc, neskončí to tak. Začnou spolu chodit. Vše vypadá idylicky a Martin s Jakubem si rozumí skoro ve všem. Jako dva puzzlíky, zapadající přesně jeden do druhého. Možná to však není tak jednoduché, jak to vypadá. I ten neideálnější vztah mívá svá "ale".
Poznámka autorky: Tahle povídka vznikla ze spontánního nápadu. Zrodila se velmi rychle (v průběhu asi tří hodin) a doufám, že jí to neubralo na kvalitě. Téma týdne mě však inspirovalo a tak jsem se rozhodla tuhle jednorázovku splodit. Doufám, že se bude líbit. ;)


Hlouběji než polibek - kapitola 2

12. ledna 2012 v 16:16 Hlouběji než polibek
Poznámka autorky: Dobře, uznávám. Ta první kapitola byla až moc krátká a nějak extra zajímavá nebyla. Takže tahle kapitola je delší. Jestli zajímavější, to nevím, ale pokusím se, aby se to rozběhlo. A prosím, pište komentáře, když to přečtete, chci vědět, co si o tom myslíte. Díky.Ai no Kotodama

12. ledna 2012 v 2:33 Recenze
Jak řekl jeden můj kamarád: "Taková pohádka na dobrou noc..." :)

Ai no Kotodama je japonský BL film a věřím tomu, že hodně z vás ho zná. Přesto si to neodpustím a recenzi sem přidám.


Hlouběji než polibek

4. ledna 2012 v 21:17 Hlouběji než polibek
Fandom: Harry Potter (ano, jásejte, je to tady, první HP zveřejněná povídka ode mě :D)
Pairing: Ten neprozradím, ale nebojte, nebude tam Filch ani Hagrid ani nic podobnýho :D
Počet dílů: 2/?
Rating: 18+
Varování: Bude tam sex a bude tam násilí.
Shrnutí: Harry mívá výpadky, kdy přestává vnímat okolí, děsí tím nejen sebe, ale i své přátele. Možná je jen nemocný... možná, že ne.
Poznámka autorky: Chtěla jsem napsat něco "trochu jiného". Žádný slaďárny a žádný sexuální scény dvakrát za jednu kapitolu :D Snad se mi to povedlo tak, jak jsem chtěla. Nebude to asi nějak extra dlouhá povídka, takže kapitoly budou krátké, ale už mám tři, tak snad budou alespoň rychle přibývat. Kdyby se časem ukázalo, že tahle povídka přece jen bude delší, začnu psát i delší kapitoly. A nejsem si jistá názvem, možná ho ještě změním.
A nezapomeňte zahlasovat v anketě a ideálně i napsat komentář, ať se mi lépe (a rychleji) píše :)