Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

The Rocky Horror Picture Show

10. srpna 2011 v 0:31 |  Recenze
Poslední dobou zjišťuju, že spousta lidí o Rocky Horror Picture Show ani nikdy neslyšela, natož aby to viděli. A to já, která to viděla už tak stokrát, nemůžu pochopit. Proto jsem se rozhodla tomu věnovat článek, abych s Rockym seznámila alespoň mé čtenáře/ky :)
Rocky Horror Picture Show film natočený podle populárního muzikálu. Natočený byl už roku 1975 a už v té době byl velmi kontroverzní a teď, v 21. století lidi šokuje stále.

Příběh... no dobře, "příběh", vypráví o mladém, čerstvě zasnoubeném páru - o Bradovi a Janet, který se vydá navštívit profesora, na jehož přednáškách se seznámili. No, ale stihne je déšť a podaří se jim špatně zabočit a píchnout. Rezerva, kterou mají v kufru, ale nutně potřebuje dofouknout, takže mají vážně problém. A tak se vydají hledat pomoc. Když ale zazvoní u... zámku, který byl jediný dům široko daleko, a otevře jim, poněkud děsivě vyhlížející, komorník, už si nejsou tak jistí, že byl dobrý nápad tady žádat o pomoc.

A je to čím dál horší. Zjistí, že se tam zrovna pořádá nějaká podivná párty a navíc, že majitel domu je transvestita a bisexuál. Když je pak ještě svléknou - samozřejmě proti jejich vůli - do spodního prádla, už toho mají Brad s Janet plný zuby a to je teprve začátek.

Během jediné noci se Janet s Bradem dozvídají, kam to vlastně přišli a taky poznávají sami sebe. Překvapivě zjišťují, že všechna ta dekadence kolem nich, jim není vlastně až tak cizí, jak si původně mysleli - nebo spíš doufali.

The Rocky Horror Picture Show je už skoro legendární film. Něco takového jen tak neuvidíte :))


A na co se třeba můžete těšit?
na spoustu a spoustu podvazků -> nezávisle na pohlaví
na Tima Curryho v hlavní roli = v korzetu, podvazkách a podpatcích
♡ na spoustu nezávazného sexu
♡ na ufouny :D
♡ na úžasné písničky
♡ a v neposlední řadě na záchvaty smíchu, které u toho budete prožívat :))

A ještě malá zajímavost na konec, Rocky Horror Picture Show je nejoblíbenější film Mii Thermopolisové neboli princezny Mii z Deníku princezny. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amidala Amidala | 17. srpna 2011 v 15:21 | Reagovat

vyzerá to zajímavo.. (zaujímavé, že Miu mám komplet prečítanú, ale že toto je jej favourite film mi nejako uniklo) thx za typ, idem sa po tom kuknúť.. :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.