Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

Srpen 2011

The Rocky Horror Picture Show

10. srpna 2011 v 0:31 Recenze
Poslední dobou zjišťuju, že spousta lidí o Rocky Horror Picture Show ani nikdy neslyšela, natož aby to viděli. A to já, která to viděla už tak stokrát, nemůžu pochopit. Proto jsem se rozhodla tomu věnovat článek, abych s Rockym seznámila alespoň mé čtenáře/ky :)Kdo za tohle může?

7. srpna 2011 v 23:16 Slash povídky
Fandom: ODG (Obraz Doriana Graye)
Pairing: Ten hlavní je Dorian Gray/Basil Hallward, ale je tam toho víc :D
Počet dílů: 1/1
Rating: 18+
Varování: Detailní popis sexu a taky Dorian jako děFka (ehm... vlastně to je samozřejmost :D)
Shrnutí: Basil Doriana miluje (oh, překvápko, že ano?), ale odmítá si to připustit a stále naivně hledá viníka těchto citů. Nechce si připustit to, že odpověď je více než zřejmá.
Poznámka autorky: Původně ta povídka měla být kratší a nemělo tam být nic perverzního. Ok, mělo tam být něco zmíněno, ale tak nějak... kolem a okolo. Ale to bych nemohla psát já, což?!
Mimochodem miluju Doriana a miluju a miluju a miluju, oh, Dorian je dokonalá děvka, chci být chlap a v tý povídce! Ok, ok, dýchej, dýchej, to bude dobrý... snad :D
A ještě poznámka k hlohu: Používal se a používá jako silné afrodiziakum, často se používá do parfémů a v době Viktoriánské Anglie bylo pro muže běžné, že používali květinové parfémy, buď čisté nebo směsi několika různých květin (to jen k tomu, abych se ještě jednou nedozvěděla od neznalého, že už je to moc buzerantský, když chlap používá květinový parfém :))
P.S.: Měla jsem nutkání, označit to jako článek na téma týdne. Bylo by to výstižné, řekla bych :))
Jo a když jsem to po sobě četla naposledy, tak jsem četla už i větší prasárny, než co jsem napsala, takže kdyby tam byl nějakej vyloženě hlod, tak mi to prosím napište do komentářů. Jako například "Bez ostychu ho znásilnil" :D