Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

Prosinec 2010

Tohle měl být vánoční článek

25. prosince 2010 v 10:11 Deníček
A nakonec houby z toho :D Včerejšek jsem celý prospala s horečkama a neschopností polknout pomalu i čaj, fujtajbl. V každém případě, mám k vánocům jistou averzi, takže myslím, že to nějak přežiju :D

No, ale napadlo mě, zeptat se vás, co jste dostali na vánoce (popř. co jste pro koho koupili).
A protože vám nemůžu nevnutit, co jsem dostala já... :))

Pro mě tyhle vánoce byly - pokud jde o dárky - přesně takové jako jsem si vždycky přála - knížkové *_*

Dobře, sama bych asi dala přednost jiným titulům (např. nutně potřebuju Květy zla *_*), ale jsem spokojená, protože jsou to všechno knížky, co si ráda přečtu.
Možná vás to překvapí, ale zbožňuji knížky od Meg Cabotové *nastalo ticho a všichni zírají, kdo že to je*, to je ta, co napsala deníky princezny - mimo jiné *čtenáři jásají, tohle znají - alespoň tu totálně zdeformovanou verzi, co je naprosto odlišná od knížky - z televize*
Mám její práci ráda proto, jakým způsobem jsou její knížky psané. Je opravdu moc dobrá spisovatelka a i když na první pohled její knížky můžou působit jako klasické dívčí romány, není to tak. Je v nich spousta vtipu a když už zaujmou i mě, která má vůči všem heteráckejm romancím totální averzi, tak to už je co říct :D

V každém případě, doma mi už ležely kompletní Deníky princezny, Mediátor (zatím vůbec nejlepší, co jsem od ní četla, doporučuju) a Velikost L a teď k nim přibyly ještě Velikost XL - kila navíc přibývají (ne, není to o nějaký tlustý holce, co z toho má mindrák :D), V kůži supermodelky (to mi hodně lidí doporučovalo, ale nemohla jsem to dřív nikde sehnat), Úspěšná smolařka (kterou jsem už začala číst a myslim, že bude přečtená hodně rychle :D) a Hrdinka říká ano (což se máti moc nepovedlo, protože tohle je druhej díl a já první nečetla :D). A pak jsem ještě dostala mangu Balzamovač 1. a 2. díl a mangu Kategorie: Stvůry.

A pak bylo i pár neknížkových dárků, jako křížek na krk (heh, už třetí, asi nebudu nosit nic jinýho, tímhle tempem O_o), televizi do noťasu (ze který nevím, jestli mám mít radost, nebo ne, protože na televizi už skoro nekoukám, ale super nápad, třeba využiju :)), medvídka na klíče?, noční košili od šikmookých kamarádů a pozor, poukaz na MEDOVOU MASÁŽ! Nejlepší dárek ever *_*

Ne, dobře, není to nejlepší dárek. Nejlepší dárek byl společnej pro mě a moje bratříky a to = DDRko! Ano, slyšíte správně, Karinka má doma DDRko, sice ho bude moct využívat jen, když se jednou za měsíc podívá za rodičema, ale pořád lepší, než nic :)

A ještě, abych nezapomněla, dostala jsem dárek od své Vánoční víly z Prahy - úžasnou sadu gothických šperků *_* Prstýnek s velkou růží, překrásné náušnice a křížek na krk (ano, zase křížek :D).

A co jsem rozdala? No, většinou taky knížky, nějakej alkohol pro fotříka a nějaký blbinky :D

A co vy? No povídejte, pochlubte se :))

Vítá vás průzračně čistá romantika

22. prosince 2010 v 20:26 Blog
Tak jsem se k tomu nakonec dohrabala a jsem za to ráda. Tenhle design se mi opravdu šíleně líbí, takže předpokládám, že Hiroki s Nowakim si tu nějakej ten čásek pobudou :)

Když ukážete na některý z obrázků pod záhlavím, tak se vám ukáže, kam že se to, kliknutím na něj, dostanete. Jo, mohla jsem to pod to napsat, ale myslím, že nikdo z návštěvníků mého blogu není tak natvrdlý, aby to nezvládl. Ke mně přece chodí jen inteligentní lidé, no ne? ;)

Mám tu dva rozcestníky. Jeden zůstává u povídek - stejný, jaký znáte, jen s malinkou změnou :))

Je to tu trochu přeorganizované, ale myslím, že toho tu není tolik, aby se v tom nedalo vyznat.

Byla bych ráda, kdybyste mi napsali, jak se vám ty změny líbí, jak se líbí design a co byste tu třeba uvítali za novou rubriku. Jen pište, pište :)

Přemýšlím, co udělám s těmi ostatními okýnky, kterých jsem nadělala mraky, protože se mi to líbilo a teď je nemám kam dát :D No, uvidíme, nějaké využití se určitě najde ;)

www.quiquilla.blog.cz/

Itsuka no Kimi e

13. prosince 2010 v 10:51 Recenze
Byl pozdní nedělní večer. Učila jsem se do školy a vypracovávala úkoly a už mě to vážně nebavilo.
Takže jsem si pustila jeden překrásný BL film :D

Itsuka no Kimi e jsem už jednou viděla a je to už hodně dlouho a pak jsem na něj už úplně zapomněla (nechápu, jak jsem to dokázala O_o). V každém případě, včera jsem na něj narazila úplnou náhodou a v tu chvilku se ve mně probudily všechny pocity, které jsem z tohohle filmu měla, když jsem ho poprvé zhlédla. Myslím, že jej zařadím mezi své nejoblíbenější BL filmy.

Kdo by se tedy chtěl o tomto úžasném filmu dozvědět něco víc, skočte ihned pod perex, ať tu nespoileruju nad perexem :))