Pokud se ti nelíbí svět, ve kterém žiješ, vytvoř si svůj vlastní, ale neztrať se v něm.

Listopad 2010

Kuroshitsuji Musical: The Most Beautiful DEATH in the World

28. listopadu 2010 v 16:35 Recenze
!!!UPOZORNĚNÍ!!!
ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY

Aneb druhý muzikál s Kuroshitsuji tématikou je tu. Možná už o tom víte, možná jste ho už viděli a možná se to dozvídáte prostřednictvím tohoto článku.
V každém případě, podle mě je tenhle muzikál mnohem, mnohem, MNOHEM lepší, než ten první. A taky je tak, tak, TAK teplý :D
Nedělejte si předem naděje, k žádnému polibku bohužel nedojde. *všechny yaoi fanynky hystericky pláčou* Ale občas to tak vypadá, že by k něčemu i dojít mohlo ;)
Jediné, co se mi na tom muzikálu moc nelíbí, je to, že "vyměnili" Ciela za jinýho. Jako, okey, hraje ho dobře, ale má děsně kulatej ksicht a nějak mi to ruší dojem ze Ciela samotnýho... Na stranu druhou, není to ani tak strašná překážka, abych tenhle muzikál bezmezně zbožňovala :D

A na co se můžete těšit?
(to zjistíte pod perexem ;))

Mystica

24. listopadu 2010 v 22:32 Deníček
Takže, moji milí, někteří to víte, někteří ne, ale o víkendu jsem se zúčastnila esoterického festivalu Mystica. A musím říct, že to bylo vážně super.
Byla jsem skoro na všech programech a nebylo tam nic, co by se mi ani trochu nelíbilo.
Vyrazila jsem tam se svojí spolužačkou, ale nakonec jsem byla na o dost víc programech sama, což mi ovšem vůbec nevadilo :)

Z toho, co mě "okouzlilo" nejvíc, to byly určitě přednášky: Léčivé byliny, Lokiho mystéria, Obřad za mrtvé, Rituální scarifikace (i s názornou ukázkou, muhehe :D), Vampirismus, Facilitace rituálu a workshop Jak pracovat se živly a docela i ty rituály :)

Upozorňuji, že pokud tyhle věci vyloženě odmítáte, nelezte pod perex a nepište mi, že jsem blázen. Jinak budu drsná a pošlu na vás Chucka Norrise *devil*


Smrt panen

11. listopadu 2010 v 22:15 Recenze
Na tenhle film jsem narazila díky Lucy, která o něm psala u sebe na blogu. Moc jí za to děkuju, Smrt panen je opravdu úžasný film. Mohla bych ho vidět i stokrát a neomrzel by mě.

Všechno začíná tak mile, krásné sousedství, slunečný den, šťastná rodina... všechno se zdá doslova perfektní. Ale ono často zdání klame, víte?
www.quiquilla.blog.cz

Černá tylová sukýnka

7. listopadu 2010 v 18:20 Šití
Tak Karinka konečně spravila svoji porouchanou sukýnku ^_^
Zároveň ji apgrejdla a včera ozkoušela na Hell :)

Sukýnka je z měkkoučkého černého tylu a má tři vrstvy, přičemž nejdelší má 35 cm.

(fotky atd. pod perexem)